English | home | home | email
چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3820
 بازدید امروز : 381
 کل بازدید : 718222
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0.39
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
صفحه اصلي > مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی  > درباره مرکز 
درباره مرکز
 

معرفی  مرکز مطالعات وتوسعه آموزش پزشکی


مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی یکی از مدیریت های وابسته به معاونت آموزشی دانشگاه محسوب می شود . این مرکز فعاليت خود را در راستاي رسالت و مأموريت دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جیرفت و در چارچوب برنامه راهبردي معاونت آموزشي دانشگاه انجام مي دهد و تاریخچه فعالیت آن به سال 1388 بر می گردد.

 

رسالت

مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشكي جیرفت ارتقاي كيفيت آموزش را ماموريت اصلي خود مي­داند. این مركز  مأموريت  خود را با برنامه­ ريزي، پايش و نظارت و در موارد لزوم اجراي فعاليت­هاي توسعه­اي آموزش در سطح دانشگاه، دانشكده­ ها و گروه­ هاي آموزشي و تلاش براي ارتقاي منزلت آموزش در گستره وسيع دانشگاه محقق مي­سازد.

مركز مطالعات و توسعه آموزش دانشگاه بر اين باور است كه تمام محيط­­ هاي آموزشي در سطح دانشگاه عرصه توسعه آموزش علوم پزشكي هستند لذا تمامي اعضاي هيات علمي، دانشجويان، مسؤولان، كارشناسان شاغل و دانش­ آموختگان دانشگاه را همكاران خود براي تحقق اين امر خطير، ضروري و پيچيده مي­ داند.


چشم انداز

 چشم­ انداز مركز تبديل آن به نهادي شناخته شده و مؤثر در ارتقاي كيفيت آموزش در بين جامعه دانشگاهي، مديران و اعضاي هيأت علمي دانشگاه است كه از قابليت همكاري با اين نهادها براي بهبود مستمر و ارتقاي منزلت آموزش در دانشگاه برخوردار می باشد.

در اين راستا هدف نهايي فعاليت­هاي مركز تبديل گروه­هاي آموزشي، دانشكده ­ها و مراكز آموزشي- درماني تابعه دانشگاه به كانون­ هاي درون زاد توسعه آموزش است كه كليه فعاليت­ هاي آموزشي خود را بر اساس بهترين شواهد موجود ساماندهي كرده، مستمرا در جهت ارتقا و تضمين كيفيت آموزشي خود اقدام نموده و در جهت توليد علم در اين حوزه فعال باشند.


مركز مطالعات و توسعه آموزش پزشكي دانشگاه در حال حاضر از طريق واحدهاي برنامه ريزي آموزشي ، توانمندسازي اعضاي هيات علمي، ارزشيابي اساتيد ،توسعه مهارت های بالینی ، هدايت استعدادهاي درخشان و المپيادهاي دانشجويي ، پژوهش در آموزش، جشنواره شهيد مطهري ، طرح تحول در نظام آموزش پزشکی ، فعاليت هاي موثر خود را ارائه مي كند.

 

© 2014 All Rights Reserved | WWW.jmu.ac.ir
کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز رایانه و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی جیرفت می باشد.